Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikVYPOUŠTĚNÍ BALÓNKŮ S PŘÁNÍM JEŽÍŠKOVI

03.12.2015 v 20:24, Ing. Jana Navrátilová

Nastal adventní čas a tak je tu Živé město zas :-) Srdečně všechny zveme na třetí adventní neděli 13. 12. 2015 od 14 hodin na Masarykovo náměstí u kašny v Heřmanově Městci na VYPOUŠTĚNÍ BALÓNKŮ S PŘÁNÍM JEŽÍŠKOVI. 

Vezměte své děti, protože jejich přání se musí včas dostat k Ježíškovi a jejich rozzářené oči pod stromečkem jsou pro nás rodiče tím nejkrásnějším dárkem!


V loňském roce jsme se s počtem cca 350 vypuštěných balonků s přáním Ježíškovi pokusili o rekord spolu s rádiem Impuls. Letos jsme se rozhodli založit tradici a umožnit všem i těm dětem a dospělým, co to v loni nestihli, vypustit si svůj balonek s přáním Ježíškovi. Navíc jsme připravili pro velké i malé doprovodný program spolu s Domem dětí a mládeže, Junáky, RC Radovánek a družinou při ZŠ soutěže a tvoření pro děti a rodiče. Opět tak můžeme strávit příjemné chvíle s Vašimi nejbližšími, rodinnou či přáteli, než společně odpočítáme čas, kdy pošleme balonky s přáním Ježíškovi vzhůru k nebi. Zahřejeme se teplou medovinou, zaposloucháme se do vánočních koled a ochutnáme vánoční cukroví. Přijďte si spolu s námi navodit vánoční atmosféru,popovídat si s přáteli a napsat si to své přání Ježíškovi,co by jste rádi našli pod stromečkem.

Balonky vypustíme společným odpočítáváním okolo 15.30 hod. 

Více informací a připomenutí akce najdete na plakátech, které budou včas vyvěšeny na obvyklých místech.

Těšíme se na Vás!

S přáním hezkého dne za Živé město Míša Dyčková

 

VYPOUŠTĚNÍ BALÓNKŮ JEŽÍSKOVI

» návrat zpět