Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikVOLBY 2018 - kandidátka zaregistrována - jdeme opět do boje!

23.07.2018 v 07:43, Josef Kozel

Komunální volby 2018 jsou vyhlášeny na dny 5.-6.října 2018. Před čtyřmi lety jsme zažili svou volební premiéru a uspěli jsme. Za čtyři roky jsme měli možnost ukázat, jak vidíme řízení města a jeho rozhodování. Nehodlámě měnit směr. Chceme pokračovat i dál - VOLBY 2018 jsou naší další metou...


Naši kandidátku oživily nové tváře. Jsme přesvědčeni, že jsou tou pravou přísadou pro mozaiku našich zástupců. Postupně vás budeme s našimi kandidáty seznamovat. Koho nemusíme představovat je náš lídr. Je jím opět JOSEF KOZEL - současný starosta města.

Nijak nezastíráme, že chceme pokračovat v započaté práci. Chceme i po volbách 2018 mít rozhodující slovo v řízení a směrování našeho milovaného města. A chceme jej řídit tak, jak jsme deklarovali před čtyřmi lety. S čistým štítem bez propojení s "výhodným byznysem" a bez pout celostátní politiky. Nejsme politickou stranou, zůstáváme dále těmi, kdo ve městě žijí společně s vámi. Chceme i nadále žít jako vaši sousedé, kteří město a život v něm vnímají, problémy neignorují, s lidmi aktivně komunikují a na rozvoji města a jeho života se i aktivně podílejí.

Protože nejsme politickou stranou, tak stejně jako před čtyřmi lety byl prvním naším krokem nezbytný sběr podpisů pod petiční archy, abychom mohli podat nezávislou kandidátku. Stejně jako před čtyřmi lety i nyní se nám podařilo získat podporu téměř pětiset spoluobčanů a to opět v poměrně krátkém čase. Moc si toho vážíme! A věříme, že je to signál, že máme i po čtyřech letech co nabídnout.

Kandidátní listiny byly řádně zaregistrovány a petiční archy předány volebnímu registračnímu úřadu v Heřmanově Městci v pondělí 23.7.2018. Až do říjnových volebních dní vás budeme rádi seznamovat s našimi kandidáty - už nyní si kompletní kandidátní listinu můžete prohlednou prostřenictvím našeho webu - viz. KANDIDÁTKA 2018.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz či námět - neváhejte se mezi nás zapojit, neváhejte nás kontaktovat.

Mohli jsme sedět doma v koutě - ROZHODLI JSME SE OPAČNĚ!

» návrat zpět