Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikPřidejte se k nám a rozšiřte naše řady!

25.08.2015 v 07:42, Mgr. Klára Čížková

Úspěchem ve volbách to nekončí, ale začíná!!!

Milí spoluobčané, děkujeme Vám za projevenou důvěru a podporu, potřebujeme však více…Rádi bychom mezi sebe přivítali další spřízněné duše – aktivní lidi všech věkových skupin, kteří nejsou lhostejní k tomu, co se kolem nás děje, kteří můžou a chtějí přispět ke zkvalitnění života v Heřmanově Městci a jeho okolí, a kteří chtějí přiložit ruku k dílu a napomoci tak naplnit naše společné vize. Přidejte se k nám a rozšiřte naše řady!! Těšíme se na každého z Vás! 


Spolek ŽIVÉ MĚSTO HM je sdružení občanů, kterým není osud Heřmanova Městce lhostejný a snaží se proměňovat klima ve svém okolí k lepšímu. Stále hledáme spřízněné duše a vždy uvítáme aktivní lidi všech věkových skupin! Přidejte se taky k nám.  Pojďme společně oživit naše město!

Velice nás těší, že se nám po malých krůčcích daří naplňovat hlavní poslání našeho spolku – to je podporovat a rozvíjet komunitní, společenský a rodinný život ve městě Heřmanův Městec a nejbližším okolí.

Tímto bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou podporu, spolupráci a účast na našich úspěšných akcích: Balonky s přáním Ježíškovi, Výstava k výročí 17. listopadu 1989 a Velikonoční výstava s jarmarkem a soutěží.

 

» návrat zpět