Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikPetice nasbírala během pouhého měsíce téměř 600 podpisů!

26.07.2014 v 05:58, Josef Kozel

Petice na podporu kandidatury v komunálních volbách přinesla nečekaný ohlas a pro nás velký úspěch. Náš hrubý odhad zněl cca 400 podpisů je třeba ke kandidatuře bez pláštíku politické strany. Reakce spoluobčanů v Heřmanově Městci byla obdivuhodná. Během měsíce jsme nashromáždili 596 podpisů!


Ani v nejbujnějších představách jsme neočekávali tak velký zájem a podpora nás hodně povzbudila. Bereme ji jako velký závazek pro naši další činnost. A také jako odezvu lidí na naši snahu. Během jednoho měsíce nás tak podpořilo téměř 15% oprávněných voličů v našem městě!

Petice je začátek

Organizace petice a její výsledek je začátek naší cesty. Jsme velmi rádi, že jsme si tímto nejistým procesem prošli. Je nyní jen na nás, abychom takto vysokou důvěru nezklamali, neztratili a naopak, abychom ji i nadále rozšiřovali.

Povedlo se nám sestavit velmi silný tým lidí. Tým lidí se zkušenostmi z mnoha oborů, které lze při vedení města uplatnit. Manažeři, ekonomové, právníci, podnikatelé i lidé známí z veřejného života a z nejrůznějších občanských sdružení a spolků. Všichni ctí hlavní pravidlo, které si kladou za cíl - dělat něco pro druhé bez ohledu na obor zájmu. Mnoho z nás znáte z bezprostřední blízkosti veřejného, volnočasového života. Věříme, že tak jak nás znáte doposud, tak budeme i nadále pro vás důvěryhodní i ve snaze měnit naše město.

Za podporu v petici velmi děkujeme. Uděláme vše proto, aby každý podpis z petice byl odměněn pozitivním krokem v životě ve městě.

» návrat zpět