Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikNebojte se volit změnu - VOLTE ŽIVÉ MĚSTO

09.10.2014 v 15:55, Josef Kozel

Pátek a sobota 10. a 11. října 2014 určí, jak bude naše město po další čtyři roky řízeno, kam bude směrováno.

Každý občan Heřmanova Městce drží v ruce hlas, kterým ukáže směr, jak dál. Jsme na další volební křižovatce - nebojme se rozhodovat, kterým směrem jít.


Město Heřmanův Městec má ustálené vedení již dlouhé roky. Současná koalice ODS-KDU se nezodpovídá a neuchází o přízeň díky práci za poslední čytři roky, ale za dlouholeté vládnutí ve městě. I toto vemte v úvahu při Vašem rozhodování.

Živé město nabízí změnu - nebojte se jí - VOLTE č. 5

Volby 2014 nabízí vystoupit z jedoucího vlaku a zkusit jinou soupravu. Nabízí alternativu, která v historii Heřmanova Městce dosud takto výrazně nepřišla. Oproti zavedeným politickým stranám ODS a KDU stojí hned tři spolky, které nabízí 63 jmen do zastupitelstva a které již před volbami mají v jedné věci shodu. Chceme výraznou změnu ve vedení města, chceme město změnit, vylepšit a oživit.

O všem rozhodnou voliči - někdo se přikloní ke stávajícímu stavu, někdo dá šanci změně. Živé město vám po dobu půl roku nabízelo vzdělávací formou cíle pro zlepšení života kolem nás. Ukazovalo cesty, jak těchto cílů dosáhnout. Na vás, na voličích, je nyní rozhodnout, zda k této snaze dáte mandát.

Jak volit?

Samotný volební lístek je pro volbu velmi snadný. Jeden oboustranně potištěný papír. Na něm máte tři možnosti a varianty jak svůj hlas realizovat:

  1. volte jedno uskupení - vyberte jednu kandidátku a té dejte hlas zaškrtnutím políčka u jejího názvu.
    Tady nemůžeme poradit nic jiného než - zaškrtněte křížek u kandidátky č.5 - ŽIVÉ MĚSTO
  2. volte uskupení + osobnosti z jiných kandidátek
    Chcete-li nám dát hlas, ale zároveň byste rádi podpořili některé osobnosti z jiných kandidátek, tak i to je možné. Nejprve tedy zaškrtněte kandidátku č. 5 Živé město a poté vyberte maximálně 20 jmen z jiných kandidátek. Aby tato volba měla smysl a byla naděje na změnu po které volá Živé město, tak doporučujeme vybírat z kadidátek obdobně smýšlejících spolků (Heřmani a Herout), protože hlas ve prospěch kandidáta ODS i KDU je současně protihlasem aktivitám Živého města.
  3. volte pouze jednotlivce
    Tady je situace jednoduchá - zaškrtávejte pouze jména - vyberte 21 lidí - aby byla šance na změnu po které volá Živé město, tak volte jména z kandidátek všech tří nezávislých spolků (Živé město, Heřmani, Herout). Proč "pouze" z těchto tří, tak to vysvětluje závěr bodu 2.

Víme, že volba v komunálních volbách je hodně o osobních sympatiích a osobní známosti jednotlivých lidí. Je to však VOLBA VAŠE - proto naše slova berte jen jako doporučení. Za každý hlas, který nám dáte, Vám předem děkujeme a jsme na Vás hrdí, že se nebojíte změny a dáváte nám svým hlasem důvěru.

Ať již Vás přesvědčí stávající vedení, či aktivita nás - nových, tak přijďte k volbám a volte, rozhodujte. Nenechte volbu jen na některých. Rozhodněte o svém městě i Vy! Živé město si přeje, aby už samotná volební účast ukázala, že lidé v Heřmanově Městci se nebojí rozhodovat a život v jejich bydlišti jim není lhostejný. VOLBY jsou naší svobodou, všichni to MÁME VE SVÝCH RUKÁCH!

 

» návrat zpět