Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikKoaliční smlouva podepsána - Heřmanův Městec bude mít nové vedení

09.11.2014 v 18:01, Josef Kozel

Tři spolky složené z nezávislých kandidátů našly v povolebním vyjednávání společnou řeč a uzavřely koaliční smlouvu pro mandátní období 2014-2018. Sdružení Heřmani, spolek Živé město a spolek Herout tak složí novou městskou radu a obsadí post starosty a místostarosty.


Koaliční smlouva a programové priority je věc veřejná

Plné textové znění koaliční smlouvy, která si vetkla do svého názvu hlavní poselství jako Koalice pořádku, slušnosti, otevřenosti a hospodárnosti, vám nabízíme v plném znění k nahlednutí na našem webu v části DOKUMENTY.

Najdete zde i programové priority koaliční spolupráce a my věříme, že až budeme skládat účty před uplynutím mandátu, budeme moct hrdě odkázat právě na plnění našich programových priorit.

Živé město jako jeden z koaličních partnerů na základě koaliční dohody získá tři zástupce v městské radě a po dohodě s koaličními partnery post starosty. Sdružení Heřmani rovněž tři zástupce v městské radě a post místostarosty, spolek Herout pak doplní městskou radu jedním zástupcem.

Všechny tři koaliční subjekty volaly před volbami po změnách. V nejvyšším vedení tak vystřídají dosavadní městské lídry ODS a KDU-ČSL. Těm byla nabídnuta pozice předsedy Kontrolního výboru, aby řízení města bylo vyvážené a kontrolní mechanismy nebyly nijak ohroženy. Všechny tyto dohody uvede v život ustavující zastupitelstvo.

 

Ustavující zastupitelstvo je vyhlášeno na pondělí 10.listopadu od 17:00 do heřmanoměstecké Sokolovny.

Děkujeme všem našim voličům ještě jednou za podporu a zveme vás co nejsrdečněji na ustavující zastupitelstvo. Přijďte na vlastní oči shlédnout průběh změny ve městě, po které jste i vy sami volali. Jsme rádi za vaši podporu a rádi ji ucítíme i na místě samotném.

» návrat zpět