Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikBeseda: Život ve městě - SPOLEČENSKÝ ŽIVOT

03.09.2014 v 07:46, Josef Kozel

V úterý 9.září od 19:00 si vás dovolujeme pozvat na moderovanou besedu z našeho cyklu Život ve městě. Tentokrát na téma SPOLEČENSKÝ ŽIVOT a s podtitulem ANEB OBEC PŘÁTELSKÁ K RODINĚ.


Multifunkční centrum opět ožije

Jedná se již o třetí veřejné setkání a my jsme velice rádi, že se nám daří tímto způsobem oživovat město. Besedy a veřejné debaty nebyly rozhodně v Heřmanově Městci zvykem. Opět zamíříme do Multifunkčního centra na náměstí Míru. Město vyhovělo naší žádosti o propůjčení těchto krásných prostor i podruhé a my pevně věříme, že se nám opět podaří upořádat další kvalitní a pozitivní setkání s heřmanoměsteckými spoluobčany. Věříme, že se i ponese v příjemném a konstruktivním duchu tak, jako tomu bylo u předchozích besed v červnu a srpnu.

Téma: SPOLEČENSKÝ ŽIVOT aneb OBEC PŘÁTELSKÁ RODINĚ

Sprnové setkání bylo zaměřeno na základní funkční téma každé oblasti: HOSPODAŘENÍ. Nyní nás čeká o poznání širší tematický okruh a to SPOLEČENSKÝ a SPOLKOVÝ ŽIVOT - dotkneme otázek zabezpečení sociálního života ve městě, zdravotnictví, školství, ale i podpory volnočasových aktivit ať již organizovaných (kultura, sport) tak i podpory a vytváření podmínek pro činnost nepravidelnou, nicméně pro spokojený život ve městě rovněž potřebnou. Chceme po vzoru ostatních měst a obcí hledat cesty, které z našeho města vytvoří základní cíl - město, které bude přátelské rodině.

Pojďte s námi debatovat o tom, co by městu a životu v něm prospělo. Rádi Vás opět uvidíme, stejně tak i naši konkurenci ve volbách. 

Tak tedy: ÚTERÝ 9.ZÁŘÍ 2014 - 19:00 - MULTIFUNKČNÍ CENTRUM

» návrat zpět