Rozhodně NEJSME POLITICI, ale OBČANÉ Heřmanova Městce.
Lidé co tu žijí, a kterým život v Heřmanově Městci není lhostejný.
Neměníme směr - chceme pokračovat dál - KOMUNÁLNÍ VOLBY 2018

spendlikBeseda: Život ve městě - BEZPEČNOST VE MĚSTĚ

25.09.2014 v 07:25, Josef Kozel

V úterý 30.září od 19:00 si vás dovolujeme pozvat na moderovanou besedu z našeho cyklu Život ve městě. Tentokrát je připravena na téma BEZPEČNOST VE MĚSTĚ.


Multifunkční centrum do třetice

Jedná se již o čtvrté veřejné setkání z našeho kompletu besed a prezentací na témata ovlviňující náš život ve městě. Vzrůstající návštěvnost těchto našich akcí je pro nás povzbuzením, že se nám daří tímto způsobem oživovat město. Besedy a veřejné debaty nebyly rozhodně v Heřmanově Městci zvykem. Opět zamíříme do Multifunkčního centra na náměstí Míru. Připravena je prezentace o tom, co jsme již nastínili na našem úplně prvním setkání - tedy doprava, dopravní problémy města, prevence a také téma, které náhle převzaly všechny kandidující subjekty: Městská policie. Třeba Vás překvapíme svým pohledem a nebo nás naopak překvapíte vy svými názory a budete inspirací pro nás. Věříme, že se i ponese v příjemném a konstruktivním duchu tak, jako tomu bylo u předchozích besed, které jsme pořádali.

Téma: BEZPEČNOST

Sprnové setkání bylo zaměřeno na základní funkční téma každé oblasti: HOSPODAŘENÍ. Začátek září byl ve znamení širšího tematického okruhu a to SPOLEČENSKÝ a SPOLKOVÝ ŽIVOT. Nyní nás čeká třetí pilíř života ve městě BEZPEČNOST - ať již v oblasti dopravy, dopravní situace města, či parkování, ale nezapomeneme na velké téma městské policie. Chceme po vzoru ostatních měst a obcí hledat cesty, které z našeho města vytvoří základní cíl - město, kde bude bezpečno a kde bude radost žít.

Pojďte s námi debatovat o tom, co by městu a životu v něm prospělo. Rádi Vás opět uvidíme, stejně tak i naši konkurenci ve volbách. 

Tak tedy: ÚTERÝ 30.ZÁŘÍ 2014 - 19:00 - MULTIFUNKČNÍ CENTRUM

» návrat zpět